Skocz do zawartości

Jak i czy można przelać środki na koncie


Wake86

Rekomendowane odpowiedzi

W plusie kiedyś była możliwość 'przelania' pieniędzy pomiędzy dwoma pre paidam, ale nie wiem, czy teraz jest :P

Fakt. To na 100% był plus, ale w ten sposób nie przedłużasz ważności konta i takie "doładowywanie" nie liczy się w mixie, czyli kasa będzie, ale zadeklerowanych doładowań w ten sposób nie odbębnisz.PZDR

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 years later...

Tak, umożliwia to usługa "Teleprzelew".

 

Usługa działa we wszystkich taryfach na kartę, o ile nie wyklucza jej regulamin.

 

Warunkiem dokonania przelewu jest, aby konto osoby przelewającej nie było zablokowane oraz były na nim dostępne środki.

Aby zrealizować przelew, należy wysłać SMS o treści P [kwota przelewu] [numer telefonu osoby, do której wysyłamy przelew] na numer 5511.

(Przykład: P 15 123456789).

 

Po wysłaniu wiadomości zostanie wysłany SMS ze szczegółami przelewu. W przeciągu 15 minut od jego doręczenia należy wysłać potwierdzenie SMS o treści TAK na numer 5511.

 

Jednorazowo można przelać maksymalnie do 20 zł.

 

Przelewu można dokonać wyłącznie w sieci Plus. Nadawca i odbiorca przelewu musi posiadać aktywny numer u operatora.

 

Koszt SMSa zlecającego i potwierdzającego to 5 gr z VAT, pobieranych z konta zlecającego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...

A czy jest możliwość wypłacenia pieniędzy bezpośrednio z konta? Załóżmy, że ktoś doładowywał więcej niż był w stanie wykorzystać i ma teraz ponad 200 zł na koncie.
Słyszałem, że jest metoda na przykład wysyłania smsów i kupowania w ten sposób wirtualnej waluty, a później jej sprzedawanie za prawdziwe pieniądze.
Mam jednak wątpliwość czy takie działanie jest w ogóle zgodne z obowiązującym prawem. Wie ktoś jak to jest?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...