Skocz do zawartości

Telefon do 700 złotych...


Easy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję telefonu opartego o jakiś porządny system, żadnych java itp. Kwota ją mogę przeznaczyć to 700 złotych, na nowy, bądź używany w dobrym stanie. Warunki jakie oprócz systemu musi spełniać telefon - wytrzymała bateria, dobrze i głośno grający głośnik (lubię słuchać muzyki przez głośnik), posiadanie aparatu minimum 3.2 mp, może również być wi-fi, ale nie jest aż tak bardzo pożądane.

Ogólnie telefon muzyczny, dla młodego człowieka - piszącego bd sms-ów i dużo rozmawiającego. Rozmyślam nad E66 i Nokią 5800, ale czekam również na inne ciekawe propozycję. Mam nadzieję, że na tym forum mi pomogą :).

Odnośnik do odpowiedzi

SAMSUNG I5700 GALAXY (nowy)

Sony Ericsson X1 XPERIA (używany)

HTC G1 (używany)

HTC Touch2 (nowy) I nad nim bym się zastanowił,kwestia tego czy WM cię nie odstrasza.

Nokia n82 (używany)

Ale i tak z tych wszystkich to HTC Tuch2 VS Nokia 5800.

Odnośnik do odpowiedzi

No tak Galaxy, oglądałem ale powiem tak - Samsung mnie raz skusił i żałowałem. SE - chodź jeśli miałby od nich brać telefon to dozbierałbym do Satio lub Aino, bo mi się bardzo podobają.

HTC nigdy nie widziałem go na żywo, jakoś nikt w okolicy go nie ma :(. A szkoda bo jest na WM. Tylko mnie zastanawia czemu E66 odrzuciłeś?

Więc wychodzi, że najlepiej wybierać pomiędzy HTC Touch 2 i Nokią 5800?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym myślał nad Samsungiem i7500 i Nokią 5800.

Wydaje mi się że wygrał by Samsung. Ma wyświetlacz AMOLED, Androida, lepszy aparat od 5800 (chociaż ten w 5800 nie jest zły), szybszy procesor i dużą wbudowaną pamięć.

Odnośnik do odpowiedzi

E66 odpada bo:

1.Za droga w stosunku do tego co oferuje.

2.Wydaje mi się ze może być trochę niewygodna( chodzi mi o klawisze funkcyjne)nie miałem telefonu w ręce,to takie moje przypuszczenia

3.Slider i Nokia jakoś nie za bardzo.

Co do HTC jak nie masz jak go fizycznie sprawdzić,poczytaj se recenzje i opinie w necie,może jakieś filmiki na YT.

Co do Samsunga nie sugeruj się tym ze kiedyś miałeś tam jakiś model i był kiepski,Samsung jak każdy inny producent raz wyda lepszy telefon raz gorszy.

Satio i Aino przereklamowane jak dla mnie.

No i nokia która jest jak najbardziej godna uwagi.

Odnośnik do odpowiedzi

E66 nie odpada z tych wzg. które napisał SkullZap. Odpada dlatego że to model biznesowy. Nie jest zbytnio przygotowany do multimedii. Oferuje sporo. Droga jest ze wzg. na jakość wykonania.

Co do Satio i Aino jak najbardziej się zgodzę.

Ja na tym froncie bym wybierał bardziej pomiędzy Samsungiem i7500 i HTC Touch Pro.

Nokia zła nie jest, ale Samsung byłby bardziej przyszłościowy. Oczywiście to zależy jak często zmieniasz telefony...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli rok, to Nokia będzie dobra, ale uparłem się na Galaxy :D.

Symbian jest już znany, więc może dla odmiany Android? Jest to bardziej zaawansowany system. W nagrodę będxiesz miał jeszcze ekran AMOLED i lepszy aparat. Dodam jeszcze że Android byłby bardziej przyszłościowy. :)

Odnośnik do odpowiedzi

No to trzeba będzie chodzić po sklepach i brać w rączki każdy telefon, ale zakup pewnie zostanie sfinalizowany na allegro :). I jeśli amoled to tylko I7500, bo I5700 ma TFT.

Jeszcze jakieś telefony w kwocie 700 lub nawet 800 złotych, posiadają Androida?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...