Skocz do zawartości

Który j7 2016 czy redmi 4a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie czyli który zostawić telefon czy Samsung J7 2016 czy xaomi redmi 4a jak by co xaomi już posiadam a w następnym tygodni ma przyjść właśnie ten Samsung i nie wiem który zostawić a którego sprzedać bardziej chodzi o aparat jak w grach i tak dalej

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na czym CI bardziej zależy i czy cena nie jest ważna :D jak sobie porównasz oba telefony https://www.sferis.pl/p/porownaj/435561+495867.html to widać że samsung ma na pewno procka wydajniejszego jest większy aparat na pewno będzie miał lepszy (bo xiaomi robią dosyć słabe) wyśwuetlacz również po stronie samsunga, bateria minilanie lepsza w samsungu ale trzeba wziąć pod uwagę że jest troche większy a xiaomi ma pamięć wewnętrzną większą i nie wiem i xiaomi ma dual sima hybrydowego jak wszystkie chińczyki tylko tutaj na stronce tego nie uwzględnili 

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, master007 napisał:

Zależy na czym CI bardziej zależy i czy cena nie jest ważna :D jak sobie porównasz oba telefony https://www.sferis.pl/p/porownaj/435561+495867.html to widać że samsung ma na pewno procka wydajniejszego jest większy aparat na pewno będzie miał lepszy (bo xiaomi robią dosyć słabe) wyśwuetlacz również po stronie samsunga, bateria minilanie lepsza w samsungu ale trzeba wziąć pod uwagę że jest troche większy a xiaomi ma pamięć wewnętrzną większą i nie wiem i xiaomi ma dual sima hybrydowego jak wszystkie chińczyki tylko tutaj na stronce tego nie uwzględnili 

Więc tak xaomi mam od 2tyg kupiłem a w Nowym tygodniu ma przyjść z play ten właśnie Samsung za 290zl i właśnie nie wiem co zrobić 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...