Skocz do zawartości

Nokia 6 czy Xiaomi Redmi note 4 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.06.2017 o 19:04, master007 napisał:

 

Mówię Ci z doświadczenia. Telefon z tą wersją systemu działa mi jak burza i to mnie też zastanawia że wolnej pamięci ram w andku 6 miałem 1.3 - 1.5 gb średnio. teraz to wygląda tak 1.8 - 2.0 gb i nawet często mam ponad 2.0 (przypominam że telefon użytkuje cały czas tak samo). Pierwszy raz się spotkałem z tym że android idzie w końcu w dobrą stronę w którą poszedł microsoft z w8.1 mobile. 

No to nic tylko się cieszyć, że dobrze działa ;) Jak już wypuszczą tego Androida na moją Motkę (o ile wypuszczą), to przetestuje i zobaczę czy faktycznie jest tak kolorowo jak mówisz. Co prawda mój telefon nie potrzebuje kopa wydajnościowego, a RAMu ma wystarczający zapas, ale zmian na dobre w systemie nigdy dość :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja mogę Ci powiedzieć coś o Xiaomi Redmi 4X. Jakiś czas temu stałem się posiadaczem wersji 32 GB zakupionej na aze.com.pl. Jest to moje pierwsze spotkanie z tą firmą i muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyła. Przede wszystkim płynność działania jest więcej niż zadowalająca. Nie nastawiałem się na wiele. Miał to być dla mnie telefon "przejściowy", ale w najbliższym czasie jednak zostanę przy nim na dłużej.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...