Skocz do zawartości

Telefon do 1000 zł z dobrą baterią


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu z  dobrą baterią i płynnym systemem .Telefon max do 5 cali .

Telefon kupie na aukcji albo w sklepie. Lubie też posłuchać muzyki na smartphonie . Aparat nie musi być jakaś super.

Dużo przeglądam internetu na smartphonie.

Dzięki za pomoc  

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dnia 23.04.2017 o 09:15, Skilmen napisał:

Szukam telefonu z  dobrą baterią i płynnym systemem .Telefon max do 5 cali .

Na ten moment najlepszym wyborem w stosunku jakość/cena są smartfony Huawei. W cenie ok 1000 zł znajdziesz P9 Lite z dual simem, ale ma 5.2 cala. Jeśli to za dużo, to być Nova, parametry ma lepsze od P9, ale i cenę wyższą o 350 zł od P9 Lite (~1399 zł). W obydwu modelach aparat jest super, muzyka też, pojemna bateria, 3000 mAh, dostały aktualizację do Android 7 i EMUI 5, co dało im dodatkowego kopa.

Jeśli smartofny wymieniasz rzadko to warto dołożyć do Novej, nawet wziąć na raty 0%, kojarzę że w sferisie mają jeszcze przez jakiś czas.

Odnośnik do odpowiedzi

myślę że dla Ciebei idealnym telefonem byłby Xiaomi Redmi 4x z baterią 4100 mah aparatem 13mpix więc nie najgorszy wyświetlacz 5" procesor 1.4 ghz mógłbyć troszkę lepszy ale z konfiguracją 3gb ram myśle że da rade :)

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 14.05.2017 o 23:54, master007 napisał:

myślę że dla Ciebei idealnym telefonem byłby Xiaomi Redmi 4x z baterią 4100 mah aparatem 13mpix więc nie najgorszy wyświetlacz 5" procesor 1.4 ghz mógłbyć troszkę lepszy ale z konfiguracją 3gb ram myśle że da rade :)

Też racja, w tym modelu poprawili aparat, jakość dźwięku też jest niezła.

@Skilmen, warto przed zakupem obejrzeć recencje Mobzilii, gość dużo telefonów testuje, można łatwo porównać, zna się na rzeczy. Nie wiem czy moge tutaj wrzucić link do recki Redmi 4X, zaryzykuję https://www.youtube.com/watch?v=pubWL689y9E

Inne telefony którymi jesteś zainteresowany też testował

 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.05.2017 o 13:06, Paweł skacze napisał:

x-kom to autoryzowany sklep w Polsce jest potwierdzenie przez producenta

Powiedz mi jak wielkie to ma znaczenie skoro produkt niczym się nie różni z tym u Was (pisze tak bo myślę iż jesteś z tego sklepu ponieważ tak go bronisz) gwarancja normalnie tez jest Polska tylko tańszy (oczywiście nie hejtuje tylko chce się dowiedzieć co daje kupno w sklepie autoryzowanym)

Dobrym wyborem również byłby Huawei Nova. Jest bardziej wydajniejszy tylko troszkę słabsza bateria 3000 mAh, ale 2 dni przy takim mocniejszym użytkowaniu wytrzyma a 3 dni nawet przy takim słabszym użytkowaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.05.2017 o 12:12, master007 napisał:

jeśli chodzi o redmi 4x to w sferisie mają dobrą cene bo jest po 799 zł + raty 0% (z których ja osobiście lubię korzystać)

Litości, ten telefon z przesyłka do Polski kosztuje 375zł, a jak ci potrzebna gwarancja to kup dwa telefony, jeden na zapas. Przed zakupem chńskiego telefonu szukajcie opini i najlepszych cen na forum telchina.pl bo szkoda az tak przep[łacać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dnia 28.05.2017 o 20:07, gramacz napisał:

Litości, ten telefon z przesyłka do Polski kosztuje 375zł, a jak ci potrzebna gwarancja to kup dwa telefony, jeden na zapas. Przed zakupem chńskiego telefonu szukajcie opini i najlepszych cen na forum telchina.pl bo szkoda az tak przep[łacać.

Litości, ale to też nie chodzi głównie o gwarancje która też jest ważna ale o telefon który wypuszczony na rynek europejski. Porównaj sobie np głośnik jbla charge 3 który jest dystrybuowany na rynek europejski a który jest na rynek chiński i porównanie ich (to taki pierwszy przykład który wpadł mi do głowy)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Xiaomi Redmi 4X lub starszy 4s znakomicie się sprawdzą jeżeli Twoim priorytetem jest pojemność i długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii. Poszukaj w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz je po prostu taniej, zawsze dodatkowy budżet który pozostanie możesz przeznaczyć na zakup akcesoriów jak etui czy folia ochronna.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...