Skocz do zawartości

[1700zł] - szukam nowego smartfona


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zmieniam mojego 3-letniego Sony Xperia Z1 na coś nowszego. Ten model mam już trzy lata i w końcu czas przesiąść się na nowy sprzęt. Do wydania mam 1700 złotych, jednak ostatnio mam mało wspólnego z telefonami, tym samym proszę o poradę.

Wymagania odnośnie telefonu:
Telefonu najczęściej używam do Facebook'a, Messenger'a, Snapchat'a oraz korzystania z przeglądarki. Opcjonalnie zwróciłbym uwagę na aparat (z obu stron)

Preferencje odnośnie marki:
Myślałem o Huawei (P9, jednak nie wiem czy mnie stać), Samsungu, jednak nie mam pewności, może jest coś lepszego? Ważne żeby bateria była solidna.

Miejsce zakupu: nowy telefon, z aukcji internetowej myślę będzie najtaniej lub ewentualnie z jakiegoś sklepu naziemnego

Kwota przeznaczona na zakup: tak jak pisałem, max 1700 złotych.


Bardzo proszę o pomoc, ponieważ telefony kupuję rzadko i lubię mieć porządny sprzęt. Mimo wielu uwag na temat Sony Z1, ten mój sprawował się świetnie, aż do dziś, gdzie pękła przednia szybka. Za każdą pomoc bardzo szczerze dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi

Też właśnie zastanawiam się nad p9, właśnie wszedłem na strone sferisa i troszkę mnie cena przeraziła chociaż widzę, ze można go wziąc w ratach 0%. Sporo tańszy i też wydaje się być fajny jest Honor 8 i nie wiem czy to nie będzie lepsze rozwiązanie bo zawsze 400 zł zostaje w kieszeni. Parametry wydają sie byc okej ale nie wiem jak to się ma w praktyce... Ktoś go ma może? Sorki, że podpiąłem się pod Twój temat ale widzę, że wymagania mamy podobne :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...