Skocz do zawartości

Nowy/używany* do 600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Szukam telefonu dla mojej cioci, ponieważ jej stary Samsung galaxy core już odmawia posłuszeństwa.
Głównie zależy jej na dobrym aparacie, dobrej baterii i w miarę szybko chodzącym necie.
Zaznaczyła, że chce nowy telefon, ale myślę, że są o wiele lepsze używane propozycje z długą gwarancją. 
Zatem proszę o propozycje zarówno telefonów używanych jak i nowych do maksymalnie 600 zł, przy czym jeżeli będzie to telefon używany to musi mieć co najmniej roczną gwarancję.
Nie mówiła jednak nic o systemie jaki by chciała, ale myślę że windows phone lub android będzie odpowiedni.
Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

tu masz nową motorolę z 2 letnią gwarancją https://www.sferis.pl/smartfon-lenovo-moto-g4-play-dual-sim-czarny-xt1602-p477099 

myślę, że jak dołożysz te 49zł to nic się nie stanie, a ciocia będzie miała fajny, nowy telefonik na czystym androidzie :)  niedawno miałam lenovo moto g2 i byłam zniego zadowolona, śmigał szybko, wszystko dało się na nim zrobić i robił ładne zdjęcia :)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jęśłi chodzi o fajny telefon szczególnie do zdjęc i nowy, to Amazon Fire. Fajnym telefonikiem jest galaxy s5 lub j3. Sama posiadałam s5 mini i byłam nim zachwycona :) Xiaomi trzeba uważać na gwarancję... Nie jest realizowana w polsce i na telefon można czekac kilka miesięcy. X kom jest bardzo spoko można zadzwonić i dopytać się co i jak. 

Chociaż cenowo lepiej wygląda bestcena, mają najtaniej, ale opinie chodzą różne... 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tony stark napisał:

Tak ale gwarancja jest na 12 miesięcy a czekasz praktycznie z miesiąc na wymianę, wiec lepiej jak pisłaś wcześniej np w x-kom

https://www.x-kom.pl/p/347540-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-4a-16gb-dual-sim-lte-gold.html

Nie zgadzam się, wymiana następuje dużo szybciej. Jest to po stronie sprzedawcy, więc jeśli wymieniamy produkt to wymieniamy go wedle zasad rękojmi. Naprawa lub wymiana nie powinna przekroczyć 14 dni roboczych. Ten telefon co wrzuciłeś jest bardzo fajny, ale i tak wolałabym amazona :) 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, manniccaa napisał:

w sumie wyszło nam prawie 5 miesięcy, powinien dostać nowy od sklepu (za tak długi okres oczekiwania), ale starsznie nas zbywali

to telefon pewnie musiał się zepsuć zaraz po kupieniu bo on dopiero pod koniec grudnia wszedł do sprzedaży :P

moja mama go ma i twierdzi, że jest okej, nic się nie wiesza i działa płynnie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Cuboty to porażka, ja bym próbował jednak huaweia albo p8 lite albo p9 lite jak się nadaży jakaś okazja. W miarę dobre aparaty mają są wydajnymi telefonami i jeszcze nie musimy płacić aż tak bardzo za markę (zaniedługo pewnie się to zmieni)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie mogę polecić Motorole Moto G (obecnie 3 generacji). Zdjęcia robi bardzo dobre, a sam telefon chodzi rewelacyjnie. Głównie to zasługa czystego Androida bez żadnej nakładki czy innych dodatków śmiecących system. Nówkę można dorwać za 500-600 zł, więc polecam gorąco :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...