Skocz do zawartości

Smartfon! Co kupić w 2017? Co teraz jest na topie i z czego korzystacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest sens kupowania najnowszych bardzo drogich telefonów. Sa oczywiście fajne ale takie telefony są objęte podatkiem od nowości. I pamiętajcie,że ZAWSZE będą bardzo drogie.

Proponuję zajrzeć sobie tutaj:

http://www.infopc.pl/samsung-galaxy-s6-czy-warto-kupic-ten-model/

Jest ciekawy opis czy warto jest kupić sbie samsunga galaxy s6. Sam uważam, że jak najbardziej tak. Telefon jakościowo świetny, super wykonany i co najważniejsze ma bardzo wiele dobrych i przydatnych funkcji. 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.05.2017 o 19:47, master007 napisał:

Z takich telefonów z średniej półki polecam huaweia nova, 3gb ram procek 2.0 szybkie ładowanie i w antutu zbiera 65k pkt :)

coś Ty! wcale nie jest taki spoko. lepsza p9

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kamil1980 napisał:

Nie wiem czy jest sens kupowania najnowszych bardzo drogich telefonów. Sa oczywiście fajne ale takie telefony są objęte podatkiem od nowości. I pamiętajcie,że ZAWSZE będą bardzo drogie.

Proponuję zajrzeć sobie tutaj:

http://www.infopc.pl/samsung-galaxy-s6-czy-warto-kupic-ten-model/

Jest ciekawy opis czy warto jest kupić sbie samsunga galaxy s6. Sam uważam, że jak najbardziej tak. Telefon jakościowo świetny, super wykonany i co najważniejsze ma bardzo wiele dobrych i przydatnych funkcji. 

artykuł całiem fajny. serio jest takie coś jak podatek od nowości? no nie wiem

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, rocco napisał:

coś Ty! wcale nie jest taki spoko. lepsza p9

Według mnie nie jest znowu dużo lepszy a wiadomo że też jest droższy :) zależy komu na czym zależy :) czasem trzeba wyśrodkować cene do jakości a w novej myśle że to źle nie wygląda

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

sorki że tak późno odpisuje ale nie zauważyłem tego pytania wcześniej :( osobiście bardzo dobre po takim średnim użytkowiu (instalowaniu aplikacji i wykorzystywaniu) miałem średnio 1.4 gb wolnej pamięci ram cały czas po akualizacji androida do wersji 7 zwiększyło mi to 0.5 gb telefon cały czas chodzi płynie dobry aparat myślę że w tej półce cenowej jest to lepszy telefon. Zbiera ogólnie bardzo dobre noty recenzje. Jak się jeszcze trafi okazja to można go kupić naprawdę tanio. Ja kupiłem w bestcenie za 1100 zł teraz w sferisie jest po 1289 najtaniej :) a Ty już zdążyłaś coś kupić ? jeśli tak to możesz się pochwalić bo jestem ciekawy :) jeszcze raz przepraszam za tak późną odpowiedź

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

haha sorki ale troszkę mnie rozśmieszyłaś :) następnym razem radziłbym porównać telefon który chcesz zaproponować z innymi które już były proponowane. Widzę że się zakochałaś w tych myphonach bo wszędzie proponujesz je tylko co wszędzie inny model ?? wszystkie posiadasz ?? Wszystkie nie dawno kupiłaś ??

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

W końcu coś ciekawego od Nokii wychodzi, szkoda że taka zaporowa cena... Bardzo podobne podzespoły do Xiaomi Mi6, który można dostać sporo taniej. Podobnie jak Honora 8, czy też wciaż świetnego Samsunga Galaxy S7. Jeśli cena nie spadnie to nie liczę na sukces sprzedażowy.

Odnośnik do odpowiedzi

J5/J7 2017 to ciekawe nowości aczkolwiek przeciętnych smartfonów klasy średniej. Xiaomi Mi6 to zupełnie inna półka, jeżeli miałbym wybierać flagowca to z pewnością sprawia o wiele lepsze wrażenie niż Nokia N8, ale na opinie co do niej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...