Skocz do zawartości

Smartfon! Co kupić w 2017? Co teraz jest na topie i z czego korzystacie?


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, gramacz napisał:

Tanio i mega wydajnie

Nie zawsze same podzespoły na papierze przesądzają o wygranej telefonu. Liczy się też wygląd i marka. Jakby nie patrzeć używanego Samsunga za rok sprzedaż po 60% ceny, a Xiaomi itd nie idzie opchnąć. 

 

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam obecnie xiaomi redmi 3s, jestem naprawdę zadowolony, telefon ma bardzo dobre parametry i wizualnie też bardzo mi się podoba. mojej dziewczynie tak się spodobał, że też chciała taki kupić, ale niestety w sferisie już go nie posiadają :/ a nigdzie indziej nie widziałem tych telefonów :/

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od tego jaki się ma budżet jak można wydać trochę więcej to Samsungi według mnie są najlepsze, ale jak się chce zaoszczędzić to jest dużomniej znanych marek z dobrymi parametrami i ładnym designem i często zdarza się że są bardziej wytrzymałe niż samsungi,. tymbardziej że teraz dużo chińczyków można kupić w polskich salonach (na pewno sferis sprzedaje) i dają gwarancję więc wszystko jest cacy :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Przecież w TOP10 najpopularniejszych producentów telefonów na świecie jest aż 7 firm z Chin oraz Samsung, Apple i LG

Xiomi jest dopiero 5 producentem telefonów w Chinach, Jest wiele innych producentów od Huawei zaczynając, a na LeEco kończąc. Warto pocztyac specjalistyczne forum o chińskich telefonach

 Kupując Samsunga, Iphona itp dużo przepłacacie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...