Skocz do zawartości

Telefon z najlepszym aparatem - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 5latach użytkowania S3 nadszedł czas na zmianę słuchawki.

Telefon tak naprawdę służy mi przede wszystkim do dzwonienia,smsowania,internetu,nawigacji i najważniejsze - robienia zdjęć (gdyż zawsze jest pod ręką) 

Proszę zatem o pomoc w doradzeniu najlepszego telefonu z możliwie najlepszym aparatem.

Sam zastanawiałem się na LG g5, Huawei P9, OnlePlus 3

Samsunga nie chce gdyż już mi się znudził.

Jak na razie skłaniam się nad LG gdyż jest w wystarczającym rozmiarze i ma wymienną baterię no ale czy to właśnie on ma najlepszy aparat i czy będzie miał długo wsparcie - cieszył się popularnością na tyle aby na np. xda pojawiały się kolejne romy nawet jak oficialnie już nie będzie.

 

Prośba o pomoc co możecie polecić

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli bierzesz pod uwagę telefon LG  to praktycznie już odpowiedziałeś sobie na to pytanie. Sam posiadam już trzeci model tej marki (obcenie lg stylus 2) i jestem zadowolony. Moim zdaniem popularność tych telefonów rośnie, widzę choćby po znajomych, więc o brak wsparcia bym się nie martwił.
Jeśli chodzi o najnowsze smartfony to chyba lepszego wyboru nie ma. 

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż miał one plus one w sumie do niedawna mega dobry aparat więc myśle że trójka będzie jeszcze lepsza. Tylko nie wiem czy jest w Polsce w sprzedaży, bo wiem że one plusa można było kupić po jakimś czasie chyba w sferisie i ikskomie.

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno Lg g5 jak i Huawei P9 mogą pochwalić się znakomitymi aparatami, dla mnie osobiście jakość czy to przedniej czy tylnej kamery jest na naprawdę wysokim poziomie z mnóstwem zarejestrowanych detali. G5 ma bardziej rozbudowany tryb jeżeli chodzi o same ustawienia zdjęć. Jeżeli miałbym wybierać to jednak P9 z racji tego iż bardziej mi się podoba jego sylwetka.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...