Skocz do zawartości

smartfon max 1000 zł, dobra bateria i wyświetlacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, spadł na mnie 'zaszczyt' wyboru telefonu dla mamy, nie znam się na tym więc proszę o pomoc. Z wymagań jakie przedstawiła to:

- cena max. 1000 ale jak coś tańszego spełnia wymagania to świetnie

- wyświetlacz ok. 5" z przyzwoitą rozdzielczością

- dobry aparat

- wytrzymała bateria

- płynne działanie

- dobry zasięg

- Android.

Telefon będzie używany głównie do dzwonienia, smsowania, czasem internet. Użytkowanie na pewno nie będzie zbyt intensywne i aplikacje zainstalowane na telefonie będą mało wymagające. Najlepiej jakby był to nowy telefon, ale jakaś kilku miesięczna używka też wchodzi w grę. Telefon tylko z polskiej dystrybucji, żeby nie było problemów z ewentualną gwarancją.

Odnośnik do odpowiedzi

Sama się zastanawiałam nad tymi Cubotami ale mama ma obawy 'bo chińczyk'. Generalnie myślę, że ona nie potrzebuje jakiejś mega dużej baterii, chodzi jedynie o to by nie musiała go codziennie ładować. Ciężko mi to przełożyć na jakieś konkretne liczby bo u mnie internet, wi-fi 24h/dobę, a ona będzie tego używać max. kilka razy dziennie. Doogee też ciekawa propozycja ale nie mamy możliwości obejrzenia go przed zakupem - tylko W-wa. Wcześniej używała telefonu maxcom i nie nadawał się nawet do dzwonienia, chyba stąd jej obawa do mało znanych marek. A co powiecie o Xperii E5, Samsung J3, LG K8?

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem zdanai,ze lepieij jest zastanowić się nad jakąś dobrą znaną marką. Już miałem do czynienia z takimi chińskimi telefonami i nie byłem zadowolony z jakości wykonania, która jest kiepska. Sugeruję zajrzeć sobie do Euro:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,g!smartfon,system-operacyjny_2!android-2-3-gingerbread:android-4-2-jelly-bean:10:11:12:13:14.bhtml

Obecnie jest tam w dobrej cenie seria telefonów Samsung J5. Kupisz za 750 zł. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...