Skocz do zawartości

Nowy smartphone, około 1000zł. Dual Sim.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę kupić telefon, ale niestety nie siedzę w temacie. Moje wymagania:

Musi mieć:
 - Dual sim - wiem, że są aktywne / pasywne - w każdym razie tak aby z jednego sima móc odbierać telefony / smsy, a z drugiego korzystać z transferu danych (internet) bez przełączania się.
 - Androida - najlepiej w wersji 6, a przynajmniej 5 (podejrzewam, że da się aktualizować).
 - Dobry GPS.
 - Wyjście na mini Jack do słuchawek.
 - Lepszy 8 rdzeniowy niż 4, nawet jeśli wolniejsze. 2 GB ramu też by się przydały.

Ogólnie:
 - Obsługa dużych SD mile widziana.
 - Dobrze, żeby obsługiwał LTE - choć pewnie to już standard.
 - Rozmiar ekranu... - tutaj mam dylemat. Chyba wolałbym mniej niż 5" bo ciężko nosi się w kieszeni, ale przekątna jest mniej istotna. Te duże 5" też mogą być.
 - Bateria - chyba standardowa 2000mAh wystarczy, mogę ładować codziennie, choć lepsza bateria - wiadomo na plus. Wyciągana bateria też na plus, ale to szczegół.
 - Grubość, wygląd, producent nie mają dla mnie znaczenia.

Cena:
Trochę strzeliłem z tym 1000zł - nie mam pojęcia ile to kosztuje, mogę dołożyć więcej jeśli będzie za co.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Ci zaproponuję 2 modele:

1. Myphone X-Pro koszt ok 1299 8rdzeniowy procek 4gb ram 64 gb pamięci wewnętrznej dual sim 20 Mpix aparat z tyłu 8Mpix z przodu bateria 3000mah to jest całkiem nowy telefon android 6.0

2. Cubot Cheetah koszt ok 999 zł 8rdzeniowy procek 3gb ram 32 gb pamięci wewnętrznej deal sim 13 mpix aparat z tyłu 8 mpix z przodu 3050 mah bateria android 6.0

Jedyny minus w porównaniu z Twoimi oczekiwaniami to wielkość oba mają 5.5"

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Myphone wygląda całkiem nieźle, na papierze świetne parametry. Choć niektórzy coś narzekają, np tutaj w komentarzach: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/myphone/xpro/ ale nie wiem na ile wierzyć tym opiniom.

Choć z tego co widzę telefon ma Dual Sima hybrydowego, ale przy 64 GB wewnętrznej pamięci mogę zrezygnować z karty SD. Pytanie tylko czy ten Dual Sim umożliwia korzystanie z internetu na jednym simie i odbieranie telefonów na drugim jednocześnie? Bo na tym mi bardzo zależy.

------------------
Co myślisz jeszcze o tym Elephone-P9000: www.mgsm.pl/pl/katalog/elephone/p9000/Elephone-P9000.html
W podobnej cenie co myPhone a z kilku parametrów wydaje się lepszy.

Edytowane przez zupazt3
Dodawanie nowej informacji.
Odnośnik do odpowiedzi

Bierzesz pod uwagę możliwosć dopłaty do smartfona? Bo w dobrej cenie obecnie w sklepie rtv Euro agd jest Huawei P9 na dual sim

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,system-operacyjny_1!android.bhtml

Możesz kupic sobie nowy telefon w cenie niecałych 1300 zł  ( jest opcja wzięcia telefonu na raty 0% - jak widzę to na ponad 40 rat tak wiec jesli nie chcesz wywalać kasy od razu to możesz potem sobie spokojnie to spłacać nawet i 3 lat ). Aktualnie mam ten telefonik i jak na swoją cenę to parametry super. Jak w najlepszych flagowcach. Aparat w telefonie również ok. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...