Skocz do zawartości

problem w wyborze telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

hej, jestem tutaj nowa, więc z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia ;-)

planuje kupić nowy telefon, zastanawiam się nad huawei p9 lite a samsungiem galaxy s7, wybór jest dla mnie troszkę trudny. dotychczas każdy telefon jaki miałam był samsungiem, więc mam sentyment i uważam, że są to dobre telefony - przynajmniej jak na moje wymagania.:) ale ostatnio moją uwagę przykuł właśnie huawei, jest to niby dobra marka, ale nigdy nie miałam z nią do czynienia, mógłby ktoś podzielić się doświadczeniami? ;> oba te telefony mogę mieć w sferisie na raty 0% i tutaj tez pojawia się pytanie, czy skorzystać z tych rat 0% czy wziąć telefon w salonie play na abonament?

Odnośnik do odpowiedzi

skoro dotychczas używałaś tylko i wyłącznie telefonów marki samsung, na Twoim miejscu spróbowałbym czegoś nowego i wziął huawei :P jeśli chodzi o zakup, to lepiej weź w sferisie na raty, a abonament dodatkowo, ja tak zrobiłam i o wiele korzystniej mi to wychodzi miesięcznie :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Porównujesz dwa modele z innych półek, jak sama nazwa wskazuje P9 LITE to wersja "odchudzona" i słabsza niż flagowy P9. Galaxy S7 to topowy smartfon z najwyższej półki, więc jeżeli tylko te dwa modele wchodzą w grę to dla mnie wybór jest oczywisty.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

P9 lite to model o klase niższy niż galaxy S7, wiec akurat moim zdaniem zdecydowanie warto postawić na najnowszego flagowca jeżeli masz taką możliwość, czyli S7, który ma najlepszą konfigurację, wyświetlacz czy design.Tak z czystej ciekawości daj znać na co ostatecznie padł wybór.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...