Skocz do zawartości

"Świeży" telefon z androidem, mocną baterią i dobrym aparatem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Próbuję wybrać sobie jakiś telefon (głównie do długiego używania z dala od źródła napięcia xD internety, muzyka z głośnika zewnętrznego, może jakieś filmy czy gierka) z androidem, najlepiej (co najmniej) 6.0, z pojemną baterią (zależy mi na technologii szybkiego ładowania [np. quick charge]) - chciałbym uniezależnić się od power bank'u ;P, najlepiej 4 GB RAM (mówią mi że w zupełności 3 wystarczy na ten moment 3 bo system i tak nie zapełni całej pamięci operacyjnej, jednakże ten telefon ma mi posłużyć długo a aplikacje i systemy stają się coraz bardziej wymagające), ważnym elementem dla mnie jest również aparat - najlepiej tylni z dobrą rozdzielczością oraz przedni "do selfie" xD, ekran 5-5,5 cala. Priorytetowe czynniki to pojemna bateria, ma być "świeży" (chodzi mi o to by aktualizacje systemu wychodziły na ten telefon jak najdłużej, by producent nie porzucał go za szybko ;P), dobry aparat, telefon powinien być konkretnej marki oraz żeby nie pękał ekran przy pierwszym upadku (tak jak to w moim starym LG Optimus G - wymiana wyświetlacza 400 zł gdzie telefon kupiłem za 600 zł :) ). Cena nie odgrywa tu większej roli bo telefon zamierzam wziąć w abonamencie. Na ten moment na oku mam: Huawei P9 Plus (mój faworyt), LG G5 (do tego jestem sceptycznie nastawiony przez to że jestem średnio zadowolony z jego starszego brata xD), Samsung Galaxy S7 lub Edge, HTC 10 (tu brak technologii szybkiego ładowania [szczegół]). Który z tych możecie polecić i jak możecie dodać czemu :D  Może macie inne pomysły? Może jakiś Sony? Półka cenowa może być niższa (dobrze by było xD), aby telefon był w miarę niedawno wprowadzony do sprzedaży ;) Ogólnie boję się brać telefony innych marek. Byłbym wdzięczny za Waszą wszelką pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie piszesz nic o budżecie jaki posiadasz na ten cel, więc sprecyzuj to abyśmy mogli doradzić. Moim zdaniem nie trzeba bać się smartfonów innych marek, teraz jest kilku co najmniej dobrych producentów i ciekawych, fajnych modeli. Np Xiaomi MI5, sprawdź jego specyfikację. Poza tym Galaxy S7 to klasa sama w sobie i również zdecydowanie polecam, podobnie jak Note 5.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...