Skocz do zawartości

jaki smartfon w abonamencie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na specyfikę pracy (własna firma, połowa miesiąca spędzana za granicą) mam bardzo wysoki abonament firmowy, którego obniżyć niestety nie mogę, bo potrzebuję pakietu minut w roamingu którego taniej u mojego operatora już się kupić nie da. Większość topowych smartfonów w tej sytuacji mam w przystępnej cenie, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co wybrać - w tej chwili mam Galaxy Note 4, chciałbym coś podobnej lub lepszej klasy, ekran może być mniejszy, ale minimum 5 cali. Co jest teraz godne uwagi? Warto iść na przykład w S7?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bierz abonamentu. Może kiedyś się to opłącało ale obecnie wcale. Najlepsze oferty są na kartę. Na przykład w virgin gdzie płacisz 25 zł za darmowe smsy , internet i rozmowy do wszystkich. Oczywiście operatorzy będą Cię namawiali na abonament ale tylko dlatego,ze jest to dla nich najbardizej opłacalne. Niekoniecznie dla Ciebie. Jeśli nie masz kasy na to aby kupić sobie telefon za gotówkę to jest możliwość kupienia telefonu na raty. Sam jakiś czas temu kupowałem smartfona na raty w rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,g!smartfon.bhtml - są tam raty 0%. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...