Skocz do zawartości

Który wybrać ? [1350zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego czasu szukam dość fajnego telefonu,lecz praktycznie w każdym modelu znajduję jakieś wady.Wiadomo będę niektóre musiał zaakceptować.A więc od telefonu oczekuję

-dużego ekranu minimum 4,7cala 

-dobrej baterii 

-dość dobrego aparatu

-żeby pochodził z 2-3 lata 

-design 

Moje typy nad którymi rozmyślam 

-XPERIA M5 

-XPERIA Z3+ 

-Huawei P8 -ten najbardziej odpowiada mi wizualnie 

-Huawei P9 lite 

 

Co drodzy forumowicze możecie mi doradzić ? 

Liczę na waszą pomoc,za która z góry dziękuję :)

 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tych które wymieniasz to zdecydowanie Huawei P8, świetne parametry, ładny design, 3 lata gwarancji, ale mimo wszystko ja bym go nie kupił, sam zdecydowałem się na Honor 7 o którym pisze kolega wyżej. Oprócz NFC ma wszystko to co P8, a dodatkowo ma większą baterię i to aż o 420 mAh i wyraźnie lepszy aparat, a na tym mi głównie zależało, zdjęcia wychodzą po prostu MEGA rewelacyjne. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja popieram jednak Honor 7, mój brat właśnie ma też dylemat pomiędzy P8 a Honor 7 i byliśmy w sferisie żeby sie pobawił obydwoma i jednak bardziej mu odpowiada Honor 7, dla mnie obydwa są dobre, praktycznie w tej samej cenie i popatrzyłam sobie na takiej stronie z opiniami i porównałam sobie te dwa telefony i Honor 7 wyszła lepsza ogólna opinia niż P8.

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się Honor 7 lepiej się prezentuje niż p8, najlepiej własnie przejdz sie do sklepu typu euro czy sferis i sobie potestuj, Honor 7 ma lepszy aparat i robi lepszej jakosci zdjecia bo w P8 o ile zdjecia prezentuja sie dobrze to z filmikami jest odmienna sprawa.. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...