Skocz do zawartości

Smartfon do 500 złotych - używany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie - poszukuję telefonu do 500 złotych, używanego, którego mógłbym dorwać na allegro bądź olx. Co moglibyście mi polecić w tej cenie?

Oczekuję dobrego, stablinego Androida, który nie będzie mi się ciął, wieszał, tak jak to miało miejsce przy moich dawnych Xperiach i Galaxy Mini. Chcę, by bez większych problemów można było odpalić parę gier, np. Hearthstone. Oprócz tego, standardowo, będę go używał do przeglądania internetu, facebooka, słuchania muzyki, sporadycznie obejrzenia jakiegoś filmu. Mile widziana byłaby też dobra bateria.

Myślałem o Huawei P8 Lite, jednak słyszałem, że nie ma specjalnie dobrej baterii, nie wiem też jak u niego z procesorem. Z tego, co widziałem, to nie ma też FULLHD - czy to robi większą różnicę?

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Spróbuj poszukać lenovo moto g3 używane powinny chodzić w okolicach budżetu. Ja się kiedyś naciąłem na używkę więc wolę kupować nowe z gwarancją,  w sferisie masz starszą wersję g2 za 499złm moim zdaniem również godny uwagi za taką kasę.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za 500zł to z nowych warto zerknąć na Cubota Note S, ma dobre parametry jak za taką cenę i na testach wypadł też nie najgorzej. Z tego co widziałem to w Polsce tylko sferis je oferuje. Ale nie ma co się przejmowac ze chinczyk bo serwis w Polsce jest i wogole, a zawsze to kupując nówke masz gwarancje. A z używanymi róznie bywa, poczytaj sobie o nim.

Jeśli chodzi o P8 lite to nie zrażaj się bo bateria w cale nie jest taka tragiczna mój kolega ma i bardzo sobie ten telefon chwali.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą odnośnie tego Cubota Note S, ma bardzo dobre parametry jak za taką cenę, przy czym mi bardziej podoba się trochę droższy model X-17, chciałem zamówić sobie takiego w sferisie ale niestety nie ma go już w katalogu.. a przez allegro i ali nie jestem przekonany bo nie dają gwarancji..

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Akurat P8 Lite jest dobrym i sensownym wyborem z używek,podobnie jak Lg G3 czy Galaxy S4,chociaż nie wiem czy nie trzeba by tutaj nagiąć budżetu. Poza tym spełnia wszystkie Twoje wymagania w kwestii płynności działania,a czas pracy baterii uzależniony jest od tego jak będziesz użytkował smartfona,tego do końca nie da sie przewidzieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...