Skocz do zawartości

co wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

O 27.05.2016 o 13:46, Kosmosik napisał:

Szczerze, żaden przez Ciebie modeli raczej nie powala. W tej cenie masz http://www.sferis.pl/p/409010-smartfon-cubot-note-s-dual-sim-wysylka-po-20062016-czarny-notes-b.html

Ma on 2 GB RAM-u, 16 GB wewnętrznej i bardzo mocną baterię. To jest najlepszy wybór w tym przedziale cenowym :)

Fakt faktem te Cuboty w specyfikacji prezentują się bardzo zachęcająco, ciekawe czy w rzeczywistości w codziennym użytkowaniu też sie sprawdzają.

Odnośnik do odpowiedzi

Sebix605 pisałem w osobnym wątku, że kupiłem Cubota X17, póki co wszystko działa bez zarzutu, wcześniej miałem Lumie 640 i właściwie też nie miałem powodów do narzekań, ale mimo wszystko sprzedałem bo potrzebowałem zmian, niewątpliwą zaletą Lumii byłą bateria, telefon bez problemu trzymał 2 dni z hakiem, niestety w przypadku Cubota to nierealne, a ostatnio zacząłem grać w Boom Beach to już w ogóle bateria siada w oczach, zastanawiałem się czy to nie za szybko, ale u kumpla w LG G3 jest podobnie. :)

Odnośnik do odpowiedzi

witam wybór padł na acer z 330

ten cubot wszystko fajnie tylko tak brak lte no i jest duży a to nie jest to czego szukalem.

co do acera pierwsze wrażenie dobre dotyk działa super dzwiek bardzo fajny  bateria trzyma około 2 dni normalnego użytkowania .

z minusów przy  nawigowaniu automapa i ładowaniu tel. strasznie sie grzeje to narazie tyle ponieważ tel. mam od kilku dni 

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
O Friday, June 03, 2016 o 00:45, Krzysiek80 napisał:

Sebix605 pisałem w osobnym wątku, że kupiłem Cubota X17, póki co wszystko działa bez zarzutu, wcześniej miałem Lumie 640 i właściwie też nie miałem powodów do narzekań, ale mimo wszystko sprzedałem bo potrzebowałem zmian, niewątpliwą zaletą Lumii byłą bateria, telefon bez problemu trzymał 2 dni z hakiem, niestety w przypadku Cubota to nierealne, a ostatnio zacząłem grać w Boom Beach to już w ogóle bateria siada w oczach, zastanawiałem się czy to nie za szybko, ale u kumpla w LG G3 jest podobnie. :)

A gdzie kupiłeś? Przez allegro lub alliexpresss bo w polskich sklepach to tylko sferis ma miec od 20 czerwca dopiero.. a jesli przez ten ali to jestem ciekaw jak to dziala, ile np przesylka idzie :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...