Skocz do zawartości

Xiaomi, elephone, może huawei?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat. Wybieram między xiaomi redmi note 3 pro w wersji 2gb RAM i 16 gb pamięci wewnętrznej, a xiaomi redmi 3 pro 3gb RAM i 32 wewnętrznej. Zastanowiłem się też nad elephonem p9000 i elephonem vowney lite. W p9000 zniechęca mnie trochę rozbieralnosc obudowy. Może huawei p9 lite jak trochę stanieje?

Najważniejsze jest to, by telefon sprawiał wrażenie premium, a interfejs też był przyjemny dla oka, a i nie chce w nim widzieć żadnych scinek. Aparat powinien robić ładne zdjęcia, aczkolwiek nie jestem hobbystą fotografem. Muzyka tak, żeby można było przyjemnie do śniadania posłuchać.

Tak więc co wybrać?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zamawiaj telefonu z Chin. Moze sie to wydawać opłacalne ale nie będziesz miał gwarancji. Telefony się psują, jest tak praktycznie w każdej marce. W zasadzie jedyna metodą aby się przed tym bronić jest kupno telefonu z europejskiej dystrybucji i z gwarancją. Poza tym obecnie wiele sklepów sprowadza takie chińskie telefony. Zerknij sobie do rtv Euro agd

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Jest tam i Huawei i Meizu . Dodatkowo model Huawei P8 czyli jeden z lepszych jest w dość sporej promocji. 

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam albo raczej rekomenduje huaweii kupiłem dwie sztuki w sferis , robią dobre zdjęcia ale dzwięk ...z żadnego smartphona nie jest dla mnie aż tak zadowalający, już lepiej jakieś głośniczki bluetooth kupić.

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam zdanie kolegi metro, nie zamawiaj sprzętu z Chin, bo co zrobisz jak się zepsuje? :) Dwa miesiące temu też byłem na etapie wymiany Lumii 640 DS na coś lepszego i ze średniej półki, skupiłem się na Huawei, bo moim zdaniem płacić 2000 zł za np. Samsunga S6 mija się z celem, za taką kasę można kupić równie dobry sprzęt, oczywiście nie będzie miał tak dobrego Super Amoleda jak S6. Miałem dylemat czy kupić P8 czy Honora 7, zdecydowałem się na Honora ponieważ ma lepszy aparat 20 Mpx, a na dobrych zdjęciach mi zależało i Tobie również, no i ma większą baterię. Póki co jestem mega zadowolony z wyboru, fakt, nie kosztował on 800 zł tylko 1249 zł, niemniej moim zdaniem warto było dołożyć. 

P9 to oczywista oczywistość, że wybór najlepszy, no ale ta cena.... 

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam telefony LeEco (LeTV) to nowa marka, ale produkuje bardzo dobre, bardzo wydajne telefony. Obecnie produkują najwydajniejszy telefon na świecie, to też pierwsza firma która wyprodukowała telefon z proc snapdragon 820. Firma ma też bardzo dobre opinie w Polsce.

Za 800zł możesz kupić LeEco Le2, a jak jesteś mniej wymagającym użytkownikiem, zadowoli cię trochę gorsza jakość wykonania i mniejsza wydajność,  to możesz też zerknąć na propozycje xiaomi. Najlepiej to poczytaj opinie uzytkowników  na forum o chińskich telefonach http://telchina.pl/ ,a nie słuchaj marketingowców z różnych sklepów i firm.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...