Skocz do zawartości

Smartfony Cubot


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Mój chłopak go sobie zamówił właśnie w sferisie, wiem że można je prosto z Chin zamówić pewnie taniej, ale tutaj jest przynajmniej gwarancja i jakoś tak pewniej. Telefonik jest mega fajny, dobry aparat i jak za taki hajsik to kupuj :)
 

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, tydzień temu kupiłem tego Cubota, miałem banie który model - X17 czy H2, zdecydowałem jednak się na X17. H2 jest jednak za duży, 5,5 cala to kolos, nie ma ekranu FullHD  i jest ciężki. Przez ten tydzień użytkowania problemów nie stwierdziłem żadnych, wreszcie telefon w którym nie brakuje pamięci RAM i go nie ścina, aparat niby 13 Mpikseli, szału nie ma, ale na moje potrzeby styknie, a całość za jedyne 700 zł. Znając siebie poużywam go pewnie z pół roku, sprzedam i kupię coś innego. ;) Generalnie polecam.

Odnośnik do odpowiedzi

polecam wszystkim, kupiłem i jestem zadowolony i wbrew krążącym opiniom nt ew. serwisu, potwierdzam, że jest w Polsce, dla zainteresowanych podaję namiary:

M.B..B. Logistics Sp. z o.o. CUBOT SERVICE CENTER

ul. Osiedle  Przemysłowe 21

69-100 Słubice

e-mail: [email protected]

tel. +48 530 995 930

Nie trzeba zgłaszać przed wysyłką, po prostu pakujesz i wysyłasz na swój koszt, a serwis odsyła naprawiony na swój.

Odnośnik do odpowiedzi

 

23 godzin temu, borubar11 napisał:

czy w tym salonie Sferis mają jakieś pokazówki demo ? czy tylko tam można zobaczyć/kupić? czy w jakiś innych sklepach z elektroniką też ?
 

Musisz pójść do salonu lub zadzwonić i zapytać czy mają coś na ekspozycji z modeli jaki Cie interesuje, jeśli akurat mają to wydaje mi się że byłaby możliwość prezentacji, zależy pewnie od ekspedienta. Najlepiej zadzwonić i zapytać lub przejść się i pytać na miejscu ;-)

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiesz czy te dema maja nadal w salonie bo jeśli by mieli to przeszedłbym się zobaczyć i potestować tego Cubota, a jeśli mogę zapytać to w którym to sferisie było, gdzieś w okolicach małopolski czy gdzie indziej bo z Tarnowa jestem to bym sobie podskoczył do gemini czy galerii krakowskiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...