Skocz do zawartości

HUAWEI P8, Sony Xperia M5...


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zmuszony wymienić moją dobrze służącą Nokię Lumię 920 na nowy telefon, padła na bruk i nie opłaca mi się jej naprawiać.
Tutaj pojawia się pytanie, trudna decyzja, dylemat... co wybrać?
Z tego względu, iż telefonu potrzebuję jak najszybciej i mam ograniczony budżet, w grę nie wchodzi odłożenie na upragnionego iPhone'a 6S bądź SE.

Najbardziej przypadły mi modele Huawei P8 i Sony Xperia M5. No właśnie... modele. Nie wiem na co się zdecydować, P8, M5, czy może polecicie mi coś innego? Może zmusić się i dołożyć do Moto X Style? Nie wiem, proszę o pomoc, opinie, podpowiedzi i z góry dziękuję!

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie z tego co widzę to dużo osób się zachwyca p8, ale huawei jakoś do mnie nie przemawia, z Twoich propozycji najlepsze parametry ma ten lenovo i myśle że waarto do niego trochę dorzucić, tym bardziej że w sferisie chyba ostatnio zeszli z niego z ceny (swoja drogą do nowego telefonu polecam Ci szkło hartowane, mi to uratowało wyświetlacz po upadku;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Dlaczego Huawei nie przemawia do Ciebie?? Moim zdaniem model P8 jest lepiej wykonany,ma bardziej efektowny design czy wyświetlacz niż Xperia M5,co do jakości zdjęć to również mimo różnicy w matrycy- jakościowo czy pod względem detali niewiele je rożni,wiec śmiało możesz brać P8.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...