Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Warto zastanowić się nad Microsoft Lumia 930  bo zbiera bardzo dobre opinie,jest solidnie wykonany z systemem WP który juz się nie zawiesza,działa szybko i sprawnie. Do funkcji muzycznych dobrze sprawdzi się także HTC One M8,jednak aparat ma zdecydowanie słabszy niż Lumia.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie wsiadał na tonący statek. Za dwa lata microsoft może już nie produkować telefonów, w zeszłym roku mieli tylko 1,7% udziałów w rynku, spadek z 3%   Już na pewno nowych lumi nie będzie. Projekt zamknęli jako nieudany.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Może model Huawei P8 ? 
5 cali ale moim zdaniem taka wielkóść jest optymalna ( wygodnie leży w kieszeni niz 5,5 cali). Parametry ma bardzo dobre:
dobra jakosć wyświetlacza
8 rdzeniowy procesor 
13 mpix aparat

No i cena 850 zł....czyli taka jak ten Samsung nad którym się zastanawiasz. W rtv Euro agd masz trochę promocji na telefony : http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Odnośnik do odpowiedzi

Używam na co dzień smartfona Siswoo i8. Jestem z niego bardzo zadowolony. Szybka w ogóle mi się nie porysowała, chociaż intensywnie korzystam z telefonu, metalowa obudowa jest solidna, kolory spoko, głośnik też. Wiem od znajomego serwisanta, że ten telefon jest nastawiony na oszczędzanie energii, a przy dobrej optymalizacji aplikacji bateria trzyma tak długo, jak w starych telefonach, bez bajerów :) Płynność zachowana. Marka naprawdę ok. W promocji kupiłem model w sklepie dmtrade.pl, bo widziałem, że mają najwyższy standard Allegro. A takim sprzedawcom ufam najbardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ktoś pytam o wybór pomiędzy Lg G4 oraz Galaxy S6 w związku z czym osobiście polecałbym tutaj S6 z racji moim zdaniem bardzo dobrego wyświetlacza oraz aparatu,na plus dla G4 na pewno jakość wykonania i cały design,w sumie podzespoły są bardzo podobne.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...