Skocz do zawartości

Sony Z3 Compact


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem Sony Xperia Z3 Compact i zastanawia mnie jedna rzecz. Na allegro Z3 Compact od Sony prawie 1800 zł a od różnych sprzedawców co piszą że wysyłka z Polski i gwarancja 24 miesiące za 1200 zł nawet znajdzie się czy te telefony to podróbki ?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Akurat Z3 compact można kupić zdecydowanie taniej niż za kwotę 1800zł,to mogę zagwarantować i to żadna podróbka,też oryginalny model na gwarancji producenta. Musi być akurat ten model? Podaj budżet jaki posiadasz na zakup i doradzimy kilka innych,równie sensownych propozycji. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Z3 Compact po 1800 zł? :o Za taką kasę kupisz Z3 D6633, rewelacyjny telefon pod każdym względem, szczególnie czas pracy spokojnie 2 dni z netem, gpsem i wifi.

Osobiście mam ten telefon, ma też kolega z pracy i jestem mega zadowolony, na ceneo obecnie świeci najtaniej za 1499 zeta, ale to jakaś firma uduś z 31 opiniami, czort wie czy to polska dystrybucja, ze stacjonarnych sklepów najtaniej widzę, że jest w Sferis po 1949 - KLIK

Miałem banię czy kupić Z3 czy P8, jednak padło na Z3 ze względu na baterię, wcześniej miałem Lumię 730 to trzymała spokojnie 2,5 dnia, zresztą Lumie znane są z tego, że długo trzymają.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...