Skocz do zawartości

smartfon, dualsim, mocna bateria, wi-fi, do około 500zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam smartfonu w cenie około 500zł, który posiada:

1. dualsim

2. mocną baterię (chodzi o to aby czuwanie było długie, bo ja zbyt często z telefonu nie korzystam),

3. wi-fi

4. taka "szybka" co to nie potłucze się jak telefon spadnie (często widzę u innych potłuczony ekran i wygląda to fatalnie)

5. zamierzam też na nim odtwarzać muzykę, więc możliwość podpięcia karty pamięci też by się przydało.

 Chciałbym też, aby była możliwość przeglądania zawartości telefonu - trochę na zasadzie pendriva (bez jakiś dodatkowych oprogramowań) - nie wiem tylko jak to opcja się nazywa (a może w smartfonach to jest standard?).

Ważne też abym mógł sam sobie ikonki na pulpit ustalać a nie aby one były na stałe przymocowane... - choć wydaje mi się że w systemie Android można wgrać jakaś aplikacje która zawsze to umożliwia, jednak nie jestem pewny.

Aparat - jak najlepszy choć wiem, że za tę cenę cudów nie ma co oczekiwać.

Nie za ciężki...

Pozdrawiam

 

W oko wpadł mi:

 
ale nie wiem czy on jest wart tych 750zł.
 

I jeszcze: umi emax mini - 600zł.

oraz HUAWEI HONOR 6 - 850zł.

 

Wszystko co mi się podoba jest jednak grubo ponad 500 zł... być może nie ma tańszych niż te co znalazłem. Ostatecznie dałbym 700 zł. jeśli to naprawdę konieczne.

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi z tego co wiem można zamówić jedynie z Chin. Nie polecam bo potem może być problem z realizacją gwarancji a jednak telefony czasami się psują. Jeśli kupisz w normalnym sklepie na paragon czy fakturę nie będziesz miał problemu z oddaniem na gwarancję.

W tej cenie proponowałabym ten model:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-y6-czarny.bhtml

Ewentualnie trochę droższy ten:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/meizu-m2-note-16-gb-szary.bhtml

Odnośnik do odpowiedzi

Gramacz dziękuje za odpowiedź. Już ponad 15 godzin spędziłem na szukaniu modelu od siebie. Tyle tych modeli jest, że można mieć mętlik w głowie, ale powoli krystalizuje się to co naprawdę chcę:

Optymalnie:

1. android

2. dwie karty sim

3. ładowanie indukcyjne (szkoda tylko że tak mało telefonów to obsługuje) lub smartfon z "bolcami" (o ile takie coś jest), które w łatwy sposób umożliwiają położenie go do stacji ładującej na biurku (coś w rodzaju bezprzewodowych telefonów stacjonarnych)

4. rysik do pisania (chowany w smartfonie)
5. cena do 1000zł.

 

 

---------------------------------------------------------

Ewentualnie:

1. android

2. dwie karty sim

3. dobra bateria (długi okres czuwania, bo ja nie gram w gry na smartfonie itp.)

4, cena do 800zł.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...

ja powiem Ci żebyś ogólnie zobaczył sobie na telefony Cubot, w większości są dostępne w sklepie sferis i elektroniczny swiat. s600 jest troszkę cięższy ma obudowe metalową dzięki czemu telefon jest wytrzymalszy apart 13 mpix więc naprawdę dobry jest note s jest jeszcze tańszy ale ma dobrą baterie i ogólnie wszystkie chyba mają dual sima hybrydowego

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...