Skocz do zawartości

Huawei G8 czy Lenovo PHAB Plus?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zastanawiam się nad kupnem jednego z tych telefonów. zależy mi przede wszystkim na internecie i baterii ale dobrze by było żeby można było czasem się odstresować i przyciąć w jakąś gierkę czy innym razem fotkę strzelić. Jak myślicie który z nich byłby lepszy? Nawiązując do opisu jak założyć temat planuję zakup nowego telefonu ale jeszcze nie zdecydowałem czy chcę abonament czy tak kupię. Jak patrzę w komórkomacie to ceny tych telefonów są podobne stąd też moje pytania :)

Odnośnik do odpowiedzi

Najprościej będzie jak sobie wyszukasz parametry tych telefonów np w komórkomacie (ja z niego kożystam zawsze jak zmieniam telefon) potem popatrzysz po cenach i policzysz sobie czy ci się opłaci sam telefon czy w abonamencie. Tam masz wszystko wypisane. W twoim przypadku posprawdzaj przede wszystkim po ile ramu mają, jakie wyświetlacze, jakie batki itp... Tu masz link https://komorkomat.pl/

Odnośnik do odpowiedzi

Heeh... no rzeczywiście fajna sprawa z tą porównywarką ale to są same suche parametry, niby można sobie wszystko wywnioskować i w ogóle ale wiesz jak to jest... wolałbym jakichś opinii z tego jak to działa w praktyce :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...