Skocz do zawartości

Huawei czy Xiaomi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Zastanawiam się nad wyborem nowego telefonu pomiędzy Huaweiem P8, a Xiaomi Mi4c. Koszt Xiaomi wyniesie ok. 1000 zł, natomiast nowego P8 można dostać na Allegro za 1200 zł. Wizualnie bardziej podoba mi się Huawei, lecz Mi4c ma podobno nieco lepsze parametry techniczne. Odstrasza w nim jednak brak dostępności w Polsce, co za tym idzie, jeśli coś się zepsuje - telefon trzeba wysyłać do Chin (jeśli jest możliwość serwisu w Polsce byłbym wdzięczny za taką informację) z czym wiąże się brak telefonu przez jakiś miesiąc. Słyszałem wiele dobrego o Xiaomi, robi świetne pierwsze wrażenie. Ale czy nie rozleci się po 2-3 latach użytkowania? Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze i uzasadnienie go.
Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Trudny wybór,bo to też kwestia tego czy jesteś przekonany do marek typu Xiaomi lub Meizu,Huawei to jednak inny standard,zarówno jeżeli chodzi o wykonanie jak i dostępność,mi bardziej podoba się Huawei,ale sam musisz podjąć decyzję,obejrzeć na żywo jak prezentuje się każdy model .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Meizu MX5 oraz Xiaomi Mi4c będą miały lepszą konfiguracje niż Huawei P8 Lite,natomiast w tym budżecie możesz rozglądać sie za Galaxy S4 lub Lg G 2 lub 3 jak znajdziesz a jego cena ostatnio nieco spadła. To równie ciekawe i fajne propozycje. 

Odnośnik do odpowiedzi

P8 jest do kupienia o wiele taniej. Obecnie w sklepie rtv Euro agd mają na ten model promocję oraz można go kupić w cenie 830 zł:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-czarny.bhtml

Dodatkowo jeszcze bardziej można zmniejszyć zobowiązanie oraz zdecydować się na kupno telefonu na raty  ( wtedy to już zupełnie nie odczuwa sie tego wydatkku...). Mam obecnie ich telefon oraz jestem bardzo zadowolony. Kupiłem właśnie w euro.Nie wiem czy kupiłbym na allegro bo obawiałbym się o realizację gwarancji. Większe sklepy nigdy nie robią problemów z gwarancją. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...