Skocz do zawartości

Telefon 800-950 zł, nowy, mocna bateria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze telefonu

- może być chiński, bylebym mogła go kupić na polskich stronach

- telefon nowy

- Czym jest język polski a spolszczenie w telefonie, czy to jest i jaka, jeśli tak, różnica?

- bateria, która minium wytrzyma dwa dni, gdzie miałabym komfort i swobodę w korzystaniu z telefonu a nie by myśleć o kupieniu drugiej ładowarki by jedna była w domu a druga cały czas w torebce czy powerbanku

- telefon używany do: kilkanaście - kilkadziesiąt smsów dziennie , sporadyczne rozmowy po ok 1-2h, przeglądanie stron iinternetowych, komunikator łącznie w ciągu dnia 3-4h, nie gram w żadne gry, raz na jakiś czas np w weekendy włączone wifi przez ok 10h (ekran wygaszony, tak by działał w tle)

- mile widziany byłby aparat 13mpx

- pamięć 8gb

- żeby działał płynnie przy kilku włączonych aplikacjach, żeby mi nagle nie wyłączało stron internetowych

- android

- wyświetlacz do 5cali

- słuchanie muzyki 1-2 godzin dziennie

- lte czy nie lte, oto jest pytanie (gdyby nie to, że przy przedłużaniu umowy dostałam gratis na 6 miesięcy nielimitowany pewnie dylematu by nie było, zwłaszcza, że to co dostaje w pakiecie jest w sumie wystarczające jak dla mnie, i teraz prawie wszędzie jest darmowe wifi. Dodatkowo zastananwiam się jak wpływa on na działanie baterii, bo czytałam rózne opinie, choć zdaję sobie sprawę, czy nie tylko od tego zależy czas pracy baterii)

Zastanawiałm się nad xiaomii mi3, thl 2015, thl 5000,

Ale proszę zasugerować również coś od siebie

Odnośnik do odpowiedzi

W twoim budżecie mieszczą się

Huawei P8 Lite,

Meizu M2 Note,

Xiaomi Redmi 2

Elephone P8000 z 3GB RAM

Iocean M6752

Lub jak jesteś mniej wymagająca to kilka modeli lumii

Zobacz opinie i sugestie w temacie Jaki telefon kupić na forum o chińskich telefonach, bo może się okazac ze ci w zupełności wystarczy telefon za 500zł z LTE i 2GB RAM

ładny kobiecy to np Mstar M1 Pro

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...