Skocz do zawartości

Lekki, wytrzymały i ładny


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może ktoś obeznany w temacie mi doradzi

 

Poszukiwany telefon:

- lekki - najlepiej do 100g

- nieduży, żeby łatwo mieścił sie do kieszeni

- bateria minimum 1200 mAh

- slot na microSD

- ma nie rozlecieć się na części po pierwszym upadku z roweru na beton (będzie ich dużo i ogólnie telefon będzie cierpiał)

- co do systemu: obecnie korzystam z androida i są dwie lub trzy aplikacje, których chciałabym używac dalej, ale jednak priorytetem dla mnie jest szybkie działanie, bez zawieszania sie i zbędnych bajerów, które mnie strasznie wkurzają, więc jakiś brandowy OS też może być.

- musi być ładny :) najchętniej różowy, ew. zielony - tak, szukam po kolorze  :D  Mam ochotę na taki "kobiecy" telefon  :wub:

- gps - mile widziany

- cena mniej więcej 200-500zł

 

Telefonu używam głównie do słuchania muzyki, dzwonienia i budzenia. Kompletnie nie interesuje mnie aparat, przeglądanie internetów, typowo smartfonowe bajery etc. Nie potrzebuję też jakiegoś wyrąbanego wyświetlacza. Często używam nawigacji samochodowej, ale od bidy mam ją na służbowym, więc tez nie jest to jakiś straszny priorytet.

 

Kiedyś, przed obecną motorolą defy, używałam czegos takiego jak samsung champ i myślę, że coś nowszego mniej więcej w tym stylu by zadowoliło.  Po wstęnym rozejrzeniu się  pomyślałam o Galaxy Young lub Galaxy Pocket, ale widzę, że wg opinii mają skłonnosci do zacinania się, no i w porównaniu do starego champa są jednak trochę więsze.

 

Nie mam za wielkiego rozezniania co się dzieje na rynku, więc będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i sugestie co do modelu, który mógłby mi podpasować :)

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...