Skocz do zawartości

Telefon z dobrym aparatem.


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest dość prosta a może skomplikowana. Nie wiem.

 

Moja żona używa aparatu iPhone 5, który dostała w prezencie. Niestety telefon jest tzw refurbished (chyba w jakimś Bangladeszu, haha) więc jest w fatalnym stanie: gubi zasięg, przerywa podczas rozmowy, ekranik jest jakiś poluzowany, bateria trzyma pół dnia, kamerka przednia krzywo wmontowana, brak numerów seryjnych, słabo działa GPS. Totalny syf, choć był sprzedawany jako nowy, z folią na ekranie i pleckach itd. Ale to inna historia.

 

No i moja żona używa go do trzech rzeczy: wykręcanie numerów telefonów, sprawdzanie pogody, robienie fotek dzieciakom. Nie da się ukryć, że zdjęcia i filmy wychodzą bardzo dobre jak na telefon. Kolory są naturalne, w słabym świetle wypada o wiele lepiej od innych telefonów, filmy są ostre i autofocus działa stabilnie i pewnie. 

 

Szukam jakiegoś innego telefonu, który po prostu będzie miał dobry aparat, porównywalny z tym z iPhone 5 i to jest jedyna potrzeba jaką ma moja żona. Ja sam od prawie 2 lat używam Krugera 'Mist' i jestem mega zadowolony, bo ani nie gram, ani nie zależy mi na ekraniku fullHD, bo mam dwie karty sim, bo zapłaciłem za nówkę 350zł. No ale aparat słaby, kolory obleśne, niska jakość.

 

Czy w podobnej cenie (350-500) znajdę jakiś telefon dual sim z bardzo dobrym aparatem? Reszta parametrów nie ma znaczenia. Przedział cenowy jest istotny, bo przy naszym skromnym użytkowaniu telefonów, wydawanie dużej kasy na 8 rdzeni 2GB RAMu i pierdylion bajerów jest po prostu bez sensu. Ma wykręcać numery i mieć bardzo dobry aparat.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo ilość modeli jest tak duża, że taki laik jak ja się nie jest w stanie połapać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...