Skocz do zawartości

Koniec umowy. Jaki sprzęt polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję porady jaki telefon wybrać. Ogółem jestem fanem telefonów HTC (głównie za ich wykonanie) Mam obecnie HTC Desire 500 (choć był 3razy w serwisie bardzo go sobie chwalę), miałem HTC one M8 ale córeczka robiła zdj w basenie i niestety serwis odówił naprawy a koszt wyliczył na 1300zł więc trafi do śmietnika (chyba, że ktoś chce go kupić)

Wolał bym coś większego niż Desire 500 no i oczywiście mocnejszego pod kątem wydajności.

Często w pracy muszę wyjść na halę gdzie odbywa się obróbka stali a co za tym idzie wszędzie pełno jest wiórów i nie jednokrotnie musiałem czyścić głosniki bo magnez uwielbie je pochłaniać.

Gdyby był wodoszczelny to pewnie i wióry też nie miały by szans się dostać do głosnika, Z HTC jedyny model to HTC Desire EYE ale nie mają go w ofercie w PLAY.

Doradzcie mi jaki model polecalibyście dla mnie na aktualny moment. Co było by na tyle wytrzymałe aby było godny uwagi. Na pewno nie chcę jakiś pacnernych urynąłów tylko ładny telefon.

Pomóżcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

No to rzeczywiście sporo Ci wyliczyli. Sam proponuję te telefony:

 

Lg G2 albo Lg G3

Nokia lumia 830 ( bardzo dobrze wykonana oraz wygodny system opracyjny)

W przypadku większych funduszy Sony Xperia Z3

 

Zerknij sobie równiez do porównania obecnie najpopularniejszych telefonów  w sklepach:

http://lepsze.co/ranking/telefony-komorkowe- znajduje sie tam ranking najchętniej kupowanego w ostatnim czasie sprzętu. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

I póki co tylko tym,bo co do wykonania to telefon owszem jest ładny,ale i tak musisz mieć nakładkę na obudowę,w przeciwnym razie zacznie się po prostu rysować. Daj znać na jaki model ostatecznie się decydujesz,ja w dalszym ciągu proponuję Xperie Z3 lub LG G3- ten będzie nieco tańszy a równie ciekawy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...