Skocz do zawartości

Telefon Dual Sim 400-600zł


Iwon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Potrzebuje dobry telefon w kwocie 400-600zł. Przeznaczanie;SMS,Rozmowa,Internet,Muzyka, 

Dużym wyświetlaczem od 4.5+,łatwy w obsłudze,Z jakimś dobrym aparatem bo mój obecny w GTS5610 niby 5 a zdjęcia dziadostwo wychodzą,Dual Sim najważniejsza rzecz,By nie lagował,Długie wsparcie w oprogramowaniu (aktualizacja),Nawigacje GPS za darmo w trybie OFF,Wejście na kartę pamięci do 32 GB+,GG, ITP. Telefon taki uniwersalny i był wytrzymały i miał dobra szybkę by łatwo nie było go zbić.Zastanawiam sie nad Lumiami 630 ewentualnie 535 (Podobno coś nie gra z dotykiem ) Proszę o rade może znacie inne modele wiec słucham propozycji bo ja się na tym kompletnie nie zmam. I porównać plusy i minusy tych lumi

Odnośnik do odpowiedzi

Lumia ma bardzo dobre parametry.  Dobra marka tak więc na pewno byłbyś zadowolony z takiego telefonu. 

Możesz sobie zerknąć na tego Alcatela:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

Kupisz za 440 zł a  oferuje bardzo dobre parametry w stosunku do ceny. Aluminiowa obudowa, bardzo cieniutki, świetnej jakości. Jedyna wada to dostepność. Jest do kupienia wyłącznie w wybranych sklepach euro na terenie Polski i z tego co wiem to nie można go obecnie zamowić z internetu. Tak więc musisz się zorientować czy oferują go w jednym ze sklepów w Twojej miejscowości.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...