Skocz do zawartości

Co wybrać- Lumia 735, IPhone 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Aktualnie jestem posiadaczem IPhone'a 3GS, ale dostałem ofertę na telefon i mogę mieć Lumię 735. Tutaj rodzi się pytanie: Czy nie lepiej od razu go sprzedać i kupić nowszego iphone'a?

 

W Lumii jest bardzo dobry wyświetlacz co mi b. odpowiada- punkt dla Nokii

W Lumii też jest chyba lepszy aparat- kolejny punkt na jej korzyść

 

Ale z drugiej strony jestem przyzwyczajony do ios'a, w dodatku słyszałem różne opinii o Lumii, że np. nie można wgrywać niektórych aplikacji, czy gier.

 

Chciałbym telefon dobrze wykonany, intuicyjny, z dobrym aparatem. Telefon ma służyć do wszystkiego po trochu.

 

Jestem w kropce, proszę o jakieś podpowiedzi :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lepiej leży Ci w ręce produkt marki Apple to bierz właśnie ten ;) Ważne aby Tobie telefon się podobał.

CHociaż NOkia również ma zalety. Przemawia za tym jakość wykonania oraz przede wszystkim dobre parametry. System wp zupełnie się nie zacina.

Osobiście jednak jestem zdania,że warto byłoby również zastanowić się nad telefonem z androidem. Zerknij sobie na LG G2:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8134030- o tutaj możesz sobie przejrzeć ceny. Dostaniesz w podobnej kwocie a masz już bardzo dobry telefon z dużym wyświetlaczem oraz dobrymi parametrami. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...