Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S II -> BATERIA :( Płaczę dosłownie !


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano  !
        Mam telefon Galaxy S II od 3 tygodni. Mam 2 baterie podróby dosłownie kupione gdzieś na bazaru za 15 zł i te baterie mi trzymają po 15-20 godzin. No trudno się mówi. Więc kupiłem taka baterię dokładnie stąd:

http://allegro.pl/oryg-bateria-akumulator-samsung-i9100-galaxy-s2-i4741478388.html

Kupiłem podłączyłem bateria miał 46% rozładowałem ją szybko dałem do ładowania ładowałem 13 godzin włączyłem telefon bateria wytrzymała UWAGA 11 GODZIN. I znów powtórka rozładował się i ładowałem 12 godzin i bateria trzymała 12 godzin. A najlepsze jest to, że ja na telefonie tylko sms'y od czasu pisał i nic więcej. Telefon sobie leżał a ja tylko eski od czasu do czasu nic więcej.... Teraz ta nowa bateria ( mam ją tydzień ) nie trzyma mi nawet 8 godzin !

Dałem tryb oszczędzania energii nawet i to samo.

Wchodze w stan bateria sprawdzić na co jest wykorzystywane to tak mam:

60% wyświetlacz ( ekran)
6% system android i jakieś tam pierdoły, serwer multimediów, jądro systemu tam groszowe procenty, czuwanie sieci

Może ktoś coś zaradzić bo to jakaś masakra. Ja nauczony telefon ładować co 3-4 dni  a nie 2 razy dziennie !

Ja rozumiem, gdybym siedział ciągle muzyki słuchał albo co... Ale ja dosłownie tylko eski czasami coś pogadam popisze i tyle nic więcej.....
Mam łącznie 3 baterie.....

POMOCY jakieś propozycje ?

Wersja systemu android: 4.4.2

Do jakiegoś serwisu się udać niech sprawdzą coś ktoś ?
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...