Skocz do zawartości

Android, 4,7-5,5" FHD, dobry dźwięk, aparat i bateria


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od jakiegoś czasu zanosi mi się na zakup dotykowego kombajnu a androidem (dla danego urządzenia min możliwa aktualizacja do 4.x.x)

 

Moje oczekiwania

 

- wyświetlacz FHD/qFHD ok 4,7-5,3", max 5,5", optymalny byłby 4,7-5" (obecnie mam 2letniego chinczyka z 5,7" i jest troszkę za duży) o dobrych kątach widzenia

- ok2gb ramu, ew 1gb ale tak zrobione aby nie było większych przycięć przy codziennym użytkowaniu

- dobry dźwięk zarówno z słuchawek, jak i głośnika (najchętniej stereo jak w HTC ale może być ciężko)

- przyzwoity aparat z fimami w min HD, nawet FHD, UHD nie potrzebuje (chociaż rozważam opcje Note 3)

- dobra bateria aby podziałała ponad dzień przy kilkunastu smsm i 30-60min muzyki, kilka min internetu i 2-3 zdjęcia (z chinczyku bateria jest świetna - największa zaleta telefonu bo potrafi trzymać 3-4dni przy dość ostrym użytkowaniu)

 

Obecnie rozważam

 

Note 1/2/3 za wyświetlacze, aparat

Galaxy S4/5, ew wersja zoom za wyświetlacze, aparat

HTC ONE, nie wiem konkretnie jaki, M8 ma wszystko praktycznie łącznie z stereo na froncie, ale czytam i nie koniecznie jakość idzie w parze z głośnością

LG G2/3/mini

Ew inne propozycje?

 

Budżet dość dość ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet troszkę więcej jak 1k mogło by być, ale im mniej tym lepiej :)

 

Właśnie taka opcję rozważam za zakupem poabonamentowym , ew samemu mieć wyższy abo, obecnie mam ok 50zł na miesiąc i jest ok. Problem w tym że jestem troszke co do plusa ograniczony narazie i to na dłuższy czas więc narazie opcja ta odpada.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...