Skocz do zawartości

Jakiego flagowca wybrać nie więcej niż 5.3 cala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczne 

Panowie mam problem nie wiem co wybrać za tel a siostra mnie dusi :P obiecałem jej ze do końca roku dam jej moja zetke 

Chciałem kupić iphone 6 ale za taka cenę to ja wole sobie 2 tel flagowe kupić i nie pękają :P 

 

Ale do rzeczy potrzebuje tel nie większy niż 5.3 cala ma ładnie grać z głośników bo w zetce miałem z tym problem;/  

I niezły wyświetlacz jaki i oczywiście aparat no i tu problem bo nie wiem czy brać coś z androidem czy Windowsa ? 

 

Może wy mi troszkę doradzicie co kupić ??

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem dobrym wyborem będzie NOkia LUmia 930

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303

Świetny telefon o przekątnej ekranu 5 cali.

Niezłe parametry, bardzo dobre wykonanie oraz swietny aparat cyfrowy  - 20mpix. System windows phone ale obecnie wszystkie aplikacje sa tworzone również pod niego.

No to całkiem ciekawa propozycja ale widzę ma slaby wyświetlacz a  bateria długo nie trzyma ;/ ale chciałbym spróbować  coś WP 

 

Ale jak nie ma co to chyba poczekam na iphone 6 może stanieje :P Jak nie to biorę HTC m8 słyszałem wiele dobrego na jego temat 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Samsung Galaxy Alpha  lub Sony Xperia Z3 dla mnie są to telefony idealne:) Zobacz sobie  w jakimś sklepie jak się prezentują :)

No to wiec tak bawiłem się oby dwoma i zrozumiałem co z tego jak przecież to dalej badziewny system android co na obrazki czekasz i końca nie widać a kontakty bardziej wnerwiają niż to warte dołożyłem i za 2950zł i mam iphone 6 a to jest moc o takie coś mi chodziło:] 

jak ktoś szuka niesamowicie szybkiego fona to tylko WP albo iOS bo niestety ale android to totalna porażka a to mi teraz to potwierdziło ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...