Skocz do zawartości

Wybór telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę wziąć telefon na abonament i w ofercie mam kilka telefonów. Proszę o Was o pomoc w doradzeniu, których z nich jest najlepszy pod każdym względem ( czas trzymania baterii, czy często się zacina, czy często występują jakieś problemy/awarie, płynność itp )

 

1. Alcatel Idol 2 Mini S [4G LTE]

2. Samsung Galaxy Trend Plus

3. Alcatel onetouch Pop C7

4. Nokia X

5. Nokia Lumia 630

6. LG Swift L5 II

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia Lumia 630 będzie tutaj dobrym rozwiązaniem, sprawdź w jakiej cenie możesz otrzymać model LG G2 mini

 

Chodzi o to, że telefon chcę wziąć w sieci Play (ze względu na dziewczynę, więc inna sieć odpada).

Wybór telefonów mam taki : http://www.play.pl/telefony/Telefony/?ESId=FOR250_40

Nie chcę dużo dopłacać za telefon, ponieważ abonament miesięczny wynosi 55,98 zł, więc dla mnie trochę sporo, a tym bardziej, że się jeszcze uczę i nie mam stałej umowy o pracę. Wybrałem wg. mnie najlepsze telefony, chyba że się mylę.

 

A ktoś mógłby się wypowiedzieć do  Alcatel Idol 2 Mini S [4G LTE] ? Jak to wygląda z tą baterią, bo ona nie jest chyba wymienna, jak jakość zdjęć do Noki Lumia 630 ?

Podpowie ktoś ?

Odnośnik do odpowiedzi

Abonament masz spory. Czy naprawdę opłaca Ci się go brać? Czasami na kartę są o wiele lepsze promocje a nie jesteś niczym zobowiązany...

I czasami o wiele bardziej opłaci się po prostu kupienie telefonu.

Z tych wszystkich, które masz do wyboru to w zasadzie wybrałbym jedynie tę Nokię LUmię 630:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10058277

Te tańsze telefony na androidach mogą sie zacinać. Nokia będzie chodziła płynnie. Jak na tę cene jest ok.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...