Skocz do zawartości

Lumia 925


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kiedyś doradziliście mi żebym kupiła lumię 720 i to był dobry wybór. Telefon spełniał moje oczekiwania, ale niestety popsuł się i nie da się do naprawić. Dostałam zwrot kasy i muszę kupić inną sztukę.

Zastanawiam się nad lumią 925. Jaka jest opinia fachowców w tym temacie?

 

Telefonu używam powiedzmy biznesowo. Zalezy mi na:

- eklan max 4,5-4,7 - wszelkie cegły typu 6 cali odpadają

dobry kalendarz

- podglądzie ekranu "nokia glance" - na wygaszonym ekranie widać godzinię i nieodebrane połaczenia. Nie tzreba cały czas klikać i odblokowywać ekranu

- aparacie fotograficznym

- nawigacji

- baterii, która trzymałaby przynajmniej 2 dni.

 

W gry nie gram, internet od czasu do czasu, żadnych facebooków i innych portali społecznościwych, nie mam potzreby być cały czas on line.

 

Telefon bardzo mi się podoba, ale niektórzy użytkownicy psiocza na baterię. Inni chwalą.

 

A.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie wszystkie opisane przez Ciebie wymogi to sprawy systemowe, więc jeżeli kupisz wyższy model Nokii, z odpowiednią dla Ciebie przekątną ekranu to będziesz zadowolona. Co do baterii to myślę, że przy takim użytkowaniu powinna wytrzymać te 2 dni, ale wiadomo - użytkowanie to sprawa bardzo indywidualna :)

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle,ze jest to dobry wybór.

Nie zastanwiałaś się może jeszcze nad czymś z androidem?

Bardzo ciekawy jest ten Lg g2;

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8134030

Duży wyświetlacz 5,2 cala ale ramka jest bardzo mała tak więc telefon nie jest duży. Bardzo dobre parametry, szybkie działanie tak więc powinnaś być zadowolona. Ma ponadto o wiele lepszy aparat.

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni t juz maks,nie oszukujmy się,że zarówno Nokii jak i u innych producentów baterii nie oszukasz korzystając z internetu czy innych aplikacji. To akurat normalna sprawa. Ogólnie model Nokii LUmii 925 jest bardzo dobry,opinie możesz znaleźć na forum,oczywiscie dla jednych większy ekran będzie przeszkodą,dla innych zaletą i to też normalna rzecz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...