Skocz do zawartości

Smartfony Lenovo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pół roku temu kupiłem Alcatela One Touch M'Pop, ale jako że nie jest on zbyt dobrym smartfonem (nie spełnia moich oczekiwań) chce kupić coś nowego. Myślałem nad Galaxy S2, lub S3 mini, ponieważ szukam właśnie w przedziale cenowym 400-500zł, ale kolega zwrócił moją uwagę na smartfony Lenovo. Z tego co zauważyłem, są one niedrogie, a wydają się mieć całkiem dobre wnętrze, ale zastanawiam się jaki jest w tym haczyk ;>

 

Myślałem nad modelami: A830, A850 i A880. Róznią się one głównie wielkością ekranu, i najbardziej podchodzi mi A850, z wyświetlaczem 5,5".

 

Moje pytanie brzmi więc, czy smartfony Lenovo są godne uwagi, czy byłyby dobrym wyborem? Oczywiście chętnie posłucham innych propozycji w tym przedziale cenowym ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

gwarancja jest na rok, zazwyczaj wysyła się telefon do zamawiającego, on wysyła go dalej do Panśtwa Środka. Wiąże to się z długim oczekiwaniem i wiadomo z kosztami. Niektórzy pośrednicy oferują własną gwarację.

 

Telefony mają dobre podzespoły, skladane z dobrych części. Jednakowoż nie są one zmontowane solidnie, więc trzeba do nich podchodzić delikatnie i z wyczuciem (jak to do smarfonów). To może być haczyk, którego szukasz oraz to, że czasami można zostać zobowiązanym do wniesienia opłat celnych (23% wartośći).

Gdy zdecydujesz się na wybór jednego z modeli a820/30/50 to zwróć uwagę na to, że mają one tą samą rodzielczość, przy różnych wielkościach ekranu. Oznacza to, że jakość obrazu będzie lepsza na mniejszym ekranie.

Jeżeli nie zależy Ci na dual sim i masz opory przed azjatami, może HTC disire 310  Cię zaiteresuję. Bebechy podobne, a jego przewagą jest dostępność na krajowym rynku a i cena jest nie najgorsza.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co si,ę dowiedziałem, to ten HTC raczej średni. 

A co myślicie o myPhonach? Myslę tu głównie o modelu Cube. Nadaje się to do czegoś?

 

 

@Edit: Natknąłem się dzisiaj na Motorolę Moto G i z tego co widze jest świetna, w dodatku na allegro już od 550zł!

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co udało mi się wyczytać Motorolla jest fajnym produktem, z dobrym wyświetlaczem, przyzwoitymi podzespołami, jednak sporym minusem może być 8gb pamięci wewnętrzen bez możliwości rozszerzenia kartami pamięci

co do myphona wpadł mi nawet w oko,jednak w specyfikacji w oczy rzuca się bateria o pojemności zaledwie 1800mAh. . Nic więcej nie powiem, bo nie miałem styczności z marką, lecz opinie ma dobre.

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola należy do koncernu Lenovo który jest 3 producentem telefonow na swiecie i wcale nie sa gorszej jakości od nam znanych marek. Polski rynek  ich na razie nie interesuje bo jest za mały.

Moto G byłby dobrym wyborem ale ma 3 wady, brak slotu microSd, słaby aprat i niewymienna bateria. już lepiej kupić lenovo S650 lub S660 z baterią 3000mAh

 

Jak interesuja cię opinie użytkowników to poczytaj na forum Lenovo

obólnie niezłe telefony.

Muphony, overmaxy i inne krugery to tanie chińskie telefony brandowane przez polskie marki, lepiej markowego chińczyka kupic.

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglądają dobrze i tanio, ale jak to jest z gwarancją na nie?

 

PS. Na allegro są oferty S660 za 470zł, mam pytanie czy te ceny są już z podatkiem VAT 23% czy trzeba to doliczyć? Nie moge znaleźć tej informacji na auckji.

Odnośnik do odpowiedzi

Lenovo? MOim zdaniem lepiej jest sobie odpuścić.

Zerknij sobie na tego Alcatela:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

Trochę inny model niż Twój ale obecnie dostępny jest w euro w dużej promocji. Bawię się od kilku dni i chodzi bardzo szybko jak strzała. Zdjęcia również świetne, tak samo jak jakość wykonania.

Bardzo dobra aluminiowa obudowa.

Odnośnik do odpowiedzi

na aledrogo to tylko usługa polegająca na wpisaniu twoich danych do wysyłki, jak wpadnie na wat to go ty płacisz.

Sam sobie kup na aliexspress, na forum telchina są poradniki krok po kroku, poradzisz sobie bez problemu.

 

A ten alcatel to na starym procku z przed 2 lat - MTK 6577, nie warto za te pieniadze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...