Skocz do zawartości

Xperia M czy Galaxy Ace 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , niedługo będę brał telefon na przedłużenie umowy w t-moblile i zastanawiam się który telefon wiać . Sony Xperia M czy Samsung Galaxy Ace 3 . Moim priorytetem jest aparat , więc jedno z pytań brzmi : który ma lepszy aparat , a drugie jaki wybrać i dla czego .

Jak ktoś ma zdjęcia zrobione tymi telefonami to bym prosił o wklejenie albo wysłanie prywatną wiadomością :)

Chciałem się zapytać też , jaki telefon mogę kupić ( może być używany ) w cenie 400-500zł by miał dobry aparat ( lepszy niż nokia 630 ) i w miarę szybki ( najlepiej 1gb ramu ) .

Dziękuje z góry ;))

Odnośnik do odpowiedzi

Toż to takie same telefony tylko w innej obudowie ;d No delikatnie Xperia przewyższa Ace 3 większą pojemnością baterii i z wyglądu też mi się bardziej podoba,  więc ja bym brał Soniaka :)

 

Zdjęcia będą średniej jakości, choć przy odpowiednim oświetleniu powinny wychodzić całkiem wyraźne i ładnie wyglądające. Jak dobierzesz w dodatku dobrą scenerię to powinny być całkiem ładne, choć nocą, lub przy zachmurzeniu, cudów sie nie spodziewaj :)

 

 

Do 400-500 zł znajdziesz już nową Galaxy S2, zdjęcia akurat fajnie robi, bo mój kolega taki ma, problemem może być to, że nie jest już wspierany przez Samsunga.

Xperia T ma fajny aparat, ale tutaj pewnie cena będzie lekko ponad 500 zł.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...