Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S5 czy Iphone 5S ?


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czego wymagasz od telefonu.

 

Iphone jest mniejszy, na IOSie, systemie dużo mniej popularnym w Polsce, ale za to można go bez problemu obsługiwać jedną ręką no i 5s to jednak Iphone, więc +10 do szpanu, jednak niesugerowałbym sie tym.

 

Brałbym S5 ze względu na większy ekran, lepsze parametry (gdybyś poczekał na Prime to już całkiem byłoby cudownie) no i będzie na pewno przez długi czas wspierany przez Samsunga.

 

Jeżeli miałbym polemizować nad jeszcze innym telefonem to byłby to Sony Xperia Z2 albo LG G3 ale na pewno za taką cenę jaką Apple oferuje swoje telefony nie byłby to Iphone :)

Odnośnik do odpowiedzi

Mój iPhone 5 sprawuje się rewelacyjnie i prawdopodobnie nigdy nie powrócę do androida... No dobra może kiedyś jak to będzie lepiej dopracowane. Na chwilę obecną wydaje mi się, że czas świetności androida już powoli mija i teraz czas na Windows Phone oraz iOS i właśnie według mnie iPhone 5S będzie lepszym wyborem od androida, ponieważ na starszych urządzeniach zdażały mi si zacięcia, a w dość starym modelu iPhona (4) doświadczyłem tylko lekkich lagów po aktualizacji oprogramowania, której w prawdzie miało nie być... WIem, że to nie mowa o czwórce, bo nie ma co porównywać jej do S5, a może można? Android ma swoje "humory" i naprawdę dobrych urządzeniach potrafi zamulić, więc radzę się zastanowić nad iPhonem. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

A czy nie zastanawiałeś się może nad Nokią?

Bardzo dobry obecni jest model Nokia 930:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303 - tutaj możesz sobie poczytać parametry. 

Świetna bateria, wytrzymałość.

A także aparat.

Niektórzy narzekają na Windows Phone ale ten zacina się o wiele rzadziej niż android oraz obecnie praktycznie wszystkie apki są tworzone również na niego. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...