Skocz do zawartości

Telefon dla studenta do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Nadszedł ten czas kiedy trzeba wymienić starą słuchawkę na nowy telefon, smartphone (dla szczegółowych). Niestety nie jet to dla mnie proste, mimo, że czytam od dawna testy, opinie i recenzje, znam się trochę na telefonach i laikiem nie jestem. Dlatego właśnie proszę was (użytkowników forum) o pomoc ;) . Przejdę jednak do sedna. Czego potrzebuję?

 

1. Cena (max): 1000zł.

 

2. System operacyjny: Android,

 

3. Stan: Nowy,

 

3.5. Ekran: min 4.2 cala, max 5 cali.

 

4. Gdzie będzie nabywany? Na Allegro.

 

5. Do czego będzie używany? Przeważnie do słuchania muzyki (mam jej aż 14 Gb, więc karta pamięci jest potrzebna), przeglądania internetu, pisania sms-ów oraz robienia zdjęć notatkom i okazjonalnie znajomym (czy Bóg wie komu jeszcze) :)

 

6. Jakich telefonów/marki nie kupię? Nokia, iPhone, Sony, oraz tele. bez wymiennej baterii i slotu na kartę pamięci.

 

7. O czym ostatnio myślałem? O sgs 3 i lg l90 (ubolewam nad brakiem nfc).

 

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję zainteresowanym ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Na lg g 2 mini, nawet nie patrze, bo podstawowe przyciski, ma na ekranie. Faktycznie zapomniałem o tym modelu samsunga ;) dzięki wielkie ;)

Byłem dzisiaj w sklepie nie dla idiotów ;) by zobaczyć fizycznie te telefoniki...szczersze, to się rozczarowałem, gdy zobaczyłem, że LG l9 II ma lepszy ekran niż jego następca LG l90. To jest po prostu kpina...   

Odnośnik do odpowiedzi

Brak wymiennej baterii...już w poprzedniej xperi musiałem wymieniać bo mi bateria "napuchła". Nie było to dla mnie kłopotem, gdyż miała zdejmowaną klapkę ;) Gorzej gdy zaczęła szwankować bateria w moim Huwaweiu (ascend mate), który nie ma zdejmowanej klapki, a perypetie z gwarancją i serwisem były bardzo piekielne. Właśnie przez to, nie chciał bym pozbawiać się braku dostępu do baterii ;) ...a poza tym są dla mnie za duże. SGS III to największy telefon jaki mógłbym mieć ;)   


Czy sgs 3 LTE, dostanie aktualizację do najnowszej wersji androida? ...nie ukrywam, że waham się między nim, a lg l90, który uwiódł mnie swoim oprogramowaniem :D


A co powiecie o HTC ONE X? :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...