Skocz do zawartości

Dylemat przy wyborze Nokii N8 & 808


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dwa miesiace temu zalałem moją roczną N8. wszystko chodzi idealnie tylko bateria trzyma ok.10 godzin. Teraz muszę kupić nową ale zacząłem, się zastanawiać także nad 808 Pure Viev gdyż są praktycznie w podobnych cenach. Czy ma ktoś moze doświadczenia z tymi telefonami i mógłby doradzić na co się rzucać? I co to niby znaczy na aukcjach, ze telefon pochodzi z wymiany serwisowej jest nowy jest na to papier i posiada 3 miesiace gwarancji rozruchowej. Myślałem, że jak serwis daje nowy telefon bo starego nie dało się naprawić to daje nowy z normalną gwarancją. A takie coś widzę na wielu ogłoszeniach w allegro.

Czyli co wybrać? Pozostać i kupić sprawdzoną Nokię N8 czy pakować się w niby lepszy sprzęcik czyli  Nokię  808 Pure Viev?

Poradźcie ludziska bo mnie juz głowa od miesiąca boli. i chciałbym wydać dobrze te kilkaset złotówek.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za które z góry dziękuję.

Marek z Raciborza

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli musisz/chcesz zostać przy Symbianie, to lepiej zrobisz wybierając 808 - dostaniesz własciwie najlepszy aparat na rynku, no i topową specyfikację jak na symbiana (szczególnie więcej RAM się przydaje).

A telefon z wymiany serwisowej jest nowy, ale jego gwarancja nie biegnie od nowa. Tzn. że jeśli na miesiąc przed końcem gwarancji dostaniesz nowy telefon to ten nie będzie miał 24m-cy tylko tyle ile poprzedni (wydłużony ew. o czas naprawy jeśli trwała długo).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...