Skocz do zawartości

Na co się zdecydować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie :)

 

Chciałbym kupic żonie telefon ktory będzie służył jedynie do obsługi internetu, przez Wi-Fi lub pakiet operatora.

 

Dodam, że tylko te 2 funkcje są dla mnie istotne więc może a nawet przypuszczam, że musi być to telefon starszej generacji ponieważ zależy mi na najniższych kosztach zakupu :)

 

Czy musi być to telefon typu smartfon? Jeżeli tak to jaki model polecacie który spełniałby moje wymagania?. Czyli zwykły prosty ale z możliwościa przeglądania internetu i jak najtańszy! :D

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady i sugestie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi

A jest na to przenzaczony jakiś konkretny budżet?

No i obsługa internetu to nie jest taka znowyu banalna czynność i jeśli ma to działać sprawnie to przydałoby się kupić coś lepszego.

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście poleciłbym Samsungi S3 lub S4 ostatnio ceny danych modeli lecą bardzo mocno w dół, do korzystanie z internetu raczej przydałby się dosyć duży ekran.

Najlepiej żeby to był smartfon ponieważ nie każdy starszy typ telefonu ma możliwość przeglądania internetu, a jeśli już jest to po jakimś czasie bardzo uciążliwe i ta osoba zaprzestanie korzystania z internetu lub całkowicie z telefonu...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...