Skocz do zawartości

jak ograniczyc rozmowy prywatne pracowników


andrzejandrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w mojej firmie pracownicy maja swoje telefony slozbowe. ogolnie nie musza za wiele dzownic, ale chce miec z nimi zawsze konakt gdyz czesto sa za granica.

problem w tym ze kiedy maja telefony dostaje kosmiczne rachunki za ich rozmowy z za granicy naliczane przez roaming.

probowalem juz rozdac im karty prepaid ale to sie nie sprawdza, poniewaz kiedy maja puste konto ja takze nie moge sie do nich dodzownic.

dlatego teraz kazdy ma abonament, ale to tez sie nei sprawdza bo znou ciagle gadaja ze znajomymi, do firmy jest moze ze 20% polaczen.

i co teraz zrobic, moze znacie jakis plan taryfowy czy cos ktory w jakis sposob ograniczy te polaczenia. najlepszym rozwiazaniem bylaby blokada ktora pzowoli dzownic tylko na numery wewnatrz sieci, ale to tez nie do konca, bo znowu od czasu doc zasu pracownik musi zadzownic za granica na tamtejszy numer. i nie wiem jak to rozegrac

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się nałożyć na abonentów blokady numerów, na które mogą dzwonić :)

Ciekawą metodą jest kontrola numerów na które dzwonią pracownicy i rozliczanie się z nimi za nadużycia - jeżeli pracowników jest mało, nie będzie większego problemu z kontrolą bilingów - jeżeli jest ich więcej, kilka wyrywkowych kontroli i uregulowanie rachunków powinno skutecznie oduczyć takiego procederu :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...